panerai replica watches

Wymiana szyb samochodowych

 

Wymiana szyb samochodowych

Specjalizujemy się wymianą i naprawą szyb samochodowych. Wymieniamy szyby czołowe, boczne i tylne, zarówno klejone jak i montowane na uszczelce.

Dla naszych klientów świadczymy następujące usługi:

>sprzedaż szyb, uszczelek, spinek

>wymiana szyb

>  naprawa pęknięć i odprysków

>  uszczelnianie szyb

Zajmujemy się wszystkimi rodzajami pojazdów:

>  samochody osobowe i dostawcze

>  samochody ciężarowe

>  maszyny rolnicze

>  sprzęt budowlany i specjalistyczny

>  autobusy


Gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę, bez zarysowań  karoserii, połamanych listew, spinek, zabrudzonej tapicerki itp. Do prac używamy  najwyższej klasy materiałów i narzędzi. Niewłaściwa wymiana szyby może mieć negatywny wpływ na późniejszą eksploatację twojego samochodu. Najczęściej spotykane usterki to: nieszczelności, przecieki , korozja. Późniejsza ich naprawa jest skomplikowana i kosztowna.  Szyby czołowe lub tylne w większości samochodów osobowych  montowane są poprzez klejenie szkła do karoserii pojazdu. Usługa wymiany szyby trwa w zależności od modelu samochodu od 1 do 3 godzin. Po wymianie szyby klej montażowy musi wyschnąć w celu uzyskania pełnej wytrzymałości – trwa to przeważnie od 3 do 5 godzin.
Szyba w samochodzie to niezwykle ważny i delikatny element, który odpowiada nie tylko za komfort podróżowania ale również przenosi drgania i naprężenia karoserii – dlatego jej prawidłowy montaż jest niezwykle istotny.

Drogi Kliencie, nie ryzykuj późniejszych komplikacji i zaufaj fachowcom, u nas otrzymujesz gwarancję na właściwy montaż każdej szyby.

swiss replica watches bands rubber

tag heuer replica